• 31. Finał WOŚP

• A tymczasem na stronie 6 najnowszego numeru Gazety Rembertowskiej, podsumowanie 31. Finału WOŚP w Rembertowie. Zapraszamy do lektury!

Umilmy sobie czas w oczekiwaniu na ostateczny wynik zbiórki podczas 31. Finał WOŚP w Rembertowie. Dzięki Fotokreacja Różne Pstryki, mamy możliwość na spokojnie oddać się smakowaniu tego co działo się wczoraj w Sala Rembertów.

Tym co łączy i spaja wszystkie wymuskane i idealnie skomponowane przez p. Adama Czajkę kadry jest wysycenie pozytywnymi emocjami, które udzieliły się wszystkim bez wyjątku. Magia finałowych uniesień łata co dziurawe, łączy co nadwyrężone i wzmacnia co zachwiane. Dajmy się unieść tej filozofii przez pozostałe 364 dni aż do kolejnego finału 🙂

Obecny stan naszej zbiórki możecie podejrzeć tutaj:

Zamykamy 31. Finał WOŚP w Rembertowie z naprawdę pokaźną sumaryczną kwotą oraz z subiektywnym poczuciem, że w dość niesprzyjających warunkach pogodowych, Rembertów dał z siebie po prostu wszystko.

🤝 Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ofiarność, za wychodzenie ze swojej strefy komfortu, aby odszukać naszych wolontariuszy i podzielić się z nimi nie tylko datkami, ale także dobrym krzepiącym słowem.

🤝 Dziękujemy uprzejmie rodzicom i opiekunom za zapewnienie opieki naszym wolontariuszom podczas kwestowania na rembertowskich ulicach, a także za gadżety i precjoza przeznaczone na licytacje.

🤝 Słowa wdzięczności kierujemy także do naszych wieloletnich współorganizatorów: Rembertów Bezpośrednio oraz Sala Rembertów za otwartość, atrakcje, dobre pomysły i globalne wsparcie przedsięwzięcia.

🤝 Ukłon wykonujemy także w kierunku rembertowskich policjantów, którzy cały dzień czuwali nad naszym bezpieczeństwem, a na koniec dnia, zapewnili eskortę transportu zebranych środków.

🤝 Na naszą ogromną wdzięczność zasługują również nasi cegiełkowi absolwenci, którzy rok w rok przybywają stadnie, aby wesprzeć nas w finałowych poczynaniach. Swoim ogromnym wkładem sił, pomysłowości i czasu sprawiają, że sztab działa jak dobrze naoliwiona maszynka.

Do zobaczenia za rok!

❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍