Do budowy boiska gotowi! Do pracy! Start!

[ A+ ] /[ A- ]

Po wykonaniu projektu i uzyskaniu zgody od Konserwatora Zabytków, Zarząd SKT nr 174 STO dwukrotnie zamieścił ogłoszenie o poszukiwaniu wykonawcy boiska w Gazecie Wyborczej i na stronie internetowej. Wysłał też 18 zapytań ofertowych bezpośrednio do firm. Zgłosiły się trzy firmy. Oferta jednej z nich nie była rozważana ze względu na brak doświadczenia. Po załatwieniu wszystkich formalności w Urzędzie Dzielnicy i uzyskaniu pozwolenia na budowę, Zarząd na posiedzeniu dnia 20 sierpnia br. rozpatrzył oferty dwóch firm: Kortbud i Rymix – Bis S.A. Po przeanalizowaniu wszystkich danych zawartych w ofertach, Zarząd postanowił podpisać umowę z firmą Rymix – Bis S.A.

Zestawienie ofert na budowę boiska

Firma Rymix – Bis S.A. rozpocznie budowę boiska 3 września 2013r. Zgodnie z umową zakończy w ostatnim tygodniu września.

Od 3 września wjazd na parking będzie zamknięty z powodów bezpieczeństwa. Za utrudnienia przepraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *