XI Bieg Rotmistrza Pileckiego

xi_bieg_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Zapraszamy serdecznie naszych uczniów wraz z rodzinami do reprezentowania naszej szkoły podczas XI Biegu Rotmistrza Pileckiego, który odbędzie się w sobotę 15 września 2018r. w Parku Kępa Potocka.

Zapisy na tegoroczną edycję rozpoczęły się w piątek, 24 sierpnia i potrwają tylko 3 dni, więc wszyscy chętni muszą się pośpieszyć! W tym roku nasi reprezentanci będą mieli jednakowe sportowe koszulki z nadrukiem. Wszyscy chętni, aby taką koszulkę zamówić, proszeni są o kontakt z Panią Martą Skok pod adresem martaskok@wp.pl

Oto jaka reprezentacja naszej szkoły już się zebrała:

Paweł Skok, Marek Skok, Tomek Skok, Krzyś Żelazo, Olek Żelazo, Julia Papaj, Bartek Małolepszy, Julek Szcześniak, Filip Szcześniak, Tomek Jankowiak, Ania Jankowiak, Weronika Dolecka, Ania Dolecka, Kuba Panasiewicz, Olek Kowalczuk, Lena Kowalczuk, Wiktoria Sawa, Mateusz Sawa, Szymon Bąk, Marcin Szumilas, Kuba Szumilas, Hania Jarzyna, Dorota Jarzyna, Mateusz Melak, Krzysztof Kostecki, Maja Oleszczuk, Kuba Rokita, Bartek Senator, Paweł Kobierski, Wojciech Kobierski oraz Martyna Kwiatkowska.

 

pilecki_180813

Dla zwiększenia motywacji, przypominamy fotorelację z zeszłorocznego biegu 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *