Pobiegnij razem z Rotmistrzem Pileckim!

bieg_pileckiego_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Zapraszamy serdecznie naszych uczniów wraz z rodzinami do reprezentowania naszej szkoły podczas XII Biegu Rotmistrza Pileckiego, który odbędzie się w sobotę 21 września 2019r. w Parku Kępa Potocka na Żoliborzu.

Na obecną chwilę dostępnych jest jeszcze ok. 40 miejsc. Codziennie liczba ta się kurczy, dlatego też, zachęcamy do zabezpieczenia swojego udziału w tej imprezie i zapisania się jeszcze w sierpniu. Oto lista śmiałków, którzy już zabezpieczyli swój udział w imprezie: Bąk Szymon, Dolecka Anna, Dolecka Weronika, Gajzler Hanna, Gajzler Mikołaj, Gąsowki Tymon, Jankowiak Anna, Jankowiak Tomasz, Jarzyna Dorota, Kobierski Paweł, Kobierski Wojciech, Kostecki Krzysztof, Kowalczuk Aleksander, Kowalczuk Lena, Kraus Antoni, Malinowska Zofia, Malinowski Stanisław, Melak Mateusz, Melak Mikołaj, Papaj Julia, Sawa Mateusz, Sawa Szymon, Sawa Wiktoria, Skok Marek, Skok Paweł, Skok Piotr, Żelazo Aleksander, Żelazo Krzysztof.

Zapisy prowadzi Pani Marta Skok pod numerem telefonu 603-266-673

Back to School Web Banner Collection with Photo 1

Dla zwiększenia motywacji, przypominamy relację z zeszłorocznego XI biegu 🙂

W ubiegłym roku w czasie XI biegu rtm. Pileckiego naszą szkołę reprezentowała rekordowa liczba zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Spośród 29 sportsmenów i sportmenek, dyplomy otrzymało 4 uczniów:

Olek Żelazo za zajęcie 1 miejsca w roczniku 2007-2008

Marek Skok za zajęcie 1 miejsca w roczniku 2005-2006

Krzysztof Żelazo za zajęcie 3 miejsca w roczniku 2005-2006

Tomasz Skok za zajęcie 2 miejsca w roczniku 2003-2004

Ponadto 3 uczniów miało 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej – Weronka Dolecka, Julia Papaj oraz Paweł Kobierski.

Wszystkie dzieci prezentowały naszą szkołę w koszulkach z logo naszego patrona, na zdjęciach wyglądają zjawiskowo!

Oto lista pozostałych uczestników:

Dorota Jarzyna, Hania Jarzyna, Ania Dolecka, Maja Oleszczak, Lena Kowalczuk, Ania Jankowiak, Paweł Skok, Julek Szcześniak, Krzysztof Kostecki, Jakub Rokita, Filip Szcześniak, Julek Szcześniak, Olek Kowalczuk, Bartek Małolepszy, Tomasz Jankowiak, Wojtek Kobierski, Bartosz Senator, Sebastian Rybicki, Jakub Szumilas, Marcin Szumilas, Szymon Bąk, Mateusz Sawa oraz Wiktoria Sawa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *