Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości dla klas 1-3 PSP

swieto_niepodleglosci_1-3_2017_feat

[ A+ ] /[ A- ]

UWAGA! Poniższy tekst jest dziełem autentycznym i oryginalnym uczniów klasy 3a. Aby docenić w pełni ich talent literacki, zachowaliśmy oryginalną pisownię. Prosimy o wielkie brawa dla ich elokwencji 🙂

W dniu 16 listopada 2017 r. odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległość. Nasza klasa wystawiała przedstawienie. Mówiliśmy wiersze i przeprowdzaliśmy wywiady. Naszym kolegom i koleżankom bardzo się podobało. Po występie, Pani Dyrektor nagradzała uczestników konkursu na ilustracje do ulubionej książki. Następnie rozeszliśmy się do klas.

Autorzy: Hania Winnicka oraz Staś Skoniecki z klasy 3a.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *