Ciężka praca naprawdę popłaca, czyli wymarzone podsumowanie ciężkiego sezonu dla Basi Ryś!

hip_hop+basia_2019_feat

Uczennica 8 klasy naszej szkoły, Basia Ryś od lat rozwija swoją pasję do tańca i każdą wolną chwilę poświęca na szlifowanie swojego talentu pod czujną opieką East Side Dance Academy.

Na korytarzach szkoły łatwo ją rozpoznać po sprężystym kroku i rytmicznych podrygiwaniach w zgoła niespodziewanych sytuacjach. Obecny sezon taneczny naszpikowany był wręcz sprawdzianami dla hartu i ducha walki Basi.

Po zdobyciu Mistrzostwa Polski oraz Vice-Mistrzostwa Europy przyszedł czas na swoistą wisienkę na torcie, czyli najważniejszy występ sezonu.

W ubiegłym tygodniu w dniach 15-18 października odbywały się w niemieckim Bremerhaven 🇩🇪 taneczne Mistrzostwa Świata w stylu Hip Hop & Electric Boogie, na których Basia wraz z zespołem East Side Crew zdobyła brązowy medal w kategorii Junior.

Serdecznie gratulujemy spektakularnego sukcesu i choć niewiele już zostało Basi tanecznych ośmiotysięczników do zdobycia, to pozostajemy w stanie wyczekiwania czym też tym razem wszystkich zaskoczy 🙂