Rekordowy utarg podczas Kiermaszu Świątecznego!

kiermasz_swiateczny_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Tradycyjny już Kiermasz Świąteczny, który odbył się równolegle do czwartkowych zebrań z rodzicami, ustanowił kolejny rekord ilości zebranych funduszy. Wstępne kalkulacje i aproksymacje oscylują wokół kwoty 2,450 zł!
 
Dziękując serdecznie wszystkim rodzicom za ofiarność, przypominamy, że zebrana kwota przeznaczona jest na wsparcie p. Marii i jej rodziny (zakup leków, ubrań i innych artykułów potrzebnych w okresie zimowym).
 
Gorące słowa uznania należą się grupie dzieci i młodzieże widocznej na zdjęciach, która imała się przeróżnych socjotechnik sprzedaży i trików handlowych, aby przekonać kupujących, że potrzebują na Święta znacznie więcej niż im się początkowo wydawało 🙂 To prawdziwe rekiny biznesu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *