Lata lecą i czas płynie. Kto był kim w naszej rodzinie?

drzewo-genalogiczne-twojej-rodziny

[ A+ ] /[ A- ]

Uczniowie z klasy 2b poznali znaczenie terminu drzewo genealogiczne. Nazywały członków rodziny ORAZ określały stopnie pokrewieństwa, a potem w domach rozmawiały z rodzicami i bliskimi osobami poznając członków swych rodzin i ich historie. Zwieńczeniem tych dociekań było projektowanie i wykonanie rodzinnego drzewa genealogicznego. Dzieci zaprezentowały swoje drzewa genealogiczne przed całą klasą i opowiedziały o swoich członkach rodziny. Każda praca i prezentacja była oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z tego ciekawego wydarzenia.

Anna Tabor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *