Turniej integracyjny klasy 1-szej

[ A+ ] /[ A- ]

W ostatni weekend (1-2 grudnia), p. Marta Skok – mama Marka z klasy 1-szej, zorganizowała turniej piłkarski w ramach integracji zespołu klasowego. Tatusiowie grali w kolorach niebieskich i zielonych, zaś dzieci i mamusie dzielnie kibicowały. Na koniec, dzieci również dopuszczono do piłki Wink celem rozegrania meczu. Impreza była naprawdę udana, całe rodziny się zaangażowały. Poniższy materiał filmowy udostępniamy dzięki uprzejmości p. Marty Skok.

Turniej integracyjny klasy 1 from Marta Skok Videofilmowanie on Vimeo.

One Response to Turniej integracyjny klasy 1-szej

  1. Marta Skok pisze:

    Bardzo dziękuję za tyle miłych słów o mnie, to naprawdę nic wielkiego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *