Nauczyciele

[ A+ ] /[ A- ]

Dyrektor: Małgorzata Mojsak

Wicedyrektor: Aleksandra Adamek

 

Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2022/2023:

 

1. Adamek Aleksandra – język niemiecki,

2. Tabor Anna – edukacja wczesnoszkolna (wych. kl. 1b),

3. d’Erceville Maria – religia w klasach 1-6 szkoły podstawowej, 

4. Dzierżanowska Anna – edukacja wczesnoszkolna (wych. kl. 3b),

5. Drabek Łukasz – pedagog szkolny, logopeda,

6. Gwardys Ewa – edukacja wczesnoszkolna (wych. kl. 2b), wychowawca świetlicy,

7. Horbaczewski Wiktor – informatyka w klasach 1-5, 

8. Jakubowska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna (wych. kl. 3a),

9. Żbikowski Michał – informatyka w klasach 6-8, fizyka, nowe technologie,

10. Kietlińska-Brewko Irena – język polski, biblioteka/wychowawca świetlicy,

11. Barnaś Rafał – historia, 

12. Malicka Magdalena – pedagog szkolny, opiekun Samorządu uczniowskiego,

13. Grudzińska Aleksandra  – plastyka

14. Król Anna – edukacja wczesnoszkolna (wych. kl. 1a),

15. Lewandowska Katarzyna – język angielski (wych. kl. 7dw), 

16. Matyja Adam – wychowanie fizyczne, EdB

17. Bredek-Morawska Jolanta – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,

18. Matysiak Agnieszka – plastyka/zajęcia artystyczne/kierownik świetlicy

19. Miałkowska Magdalena – język francuski (wych. kl. 6a), geografia

20. Kizerwetter Tomasz – wychowanie fizyczne

21. Skiba Paulina – Wychowanie do życia w rodzinie,

22. Orciuch Tomasz – język angielski/webmaster/administrator Librusa (wych. kl. 8a), opiekun Samorządu szkolnego

23. Pietrucha Marzena – chemia/biologia/przyroda (wych. kl. 4a), 

24. Szylberg Grzegorz – wychowanie fizyczne, 

25. Rybacki Damian – wychowanie fizyczne, 

26. Salamoński Leszek – religia w klasach 7-8, WOS,

27. Czuma-Sulej Maria – psycholog szkolny,

28. Licau Marek– matematyka,

29. Sowulewska Iwona – język polski, 

30. Walicka Aleksandra – język polski,  

31. Wysocka Izabela – matematyka (wych. kl. 8dw), 

32. Wyszyńska-Hałat Danuta – edukacja wczesnoszkolna (wych. kl. 2a), 

33. Andrzejewska Monika – język angielski, (wych. kl. 4b), 

34. Dźwigniewska Anna – język polski (wych. kl. 6b),

35. Kondraciuk Aleksandra – muzyka.

36. Krysiak Edyta – wychowawca świetlicy,

37. Podemski Piotr – historia,

38. Skowronek Maciej – matematyka (wych. kl. 5).

One Response to Nauczyciele

  1. ja pisze:

    pozdrawiam wszystkich nauczycieli

Skomentuj ja Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *