Letni obóz językowy w Londynie i nie tylko!

London_Eye_at_night_5

[ A+ ] /[ A- ]

Zapraszamy serdecznie uczniów od klasy 5 PSP do udziału w obozie językowym „Oxbridge i Londyn”, który odbędzie się w dniach 7-15 lipca 2018r.

Podczas wyjazdu do Wielkiej Brytanii zobaczycie Oxbridge: dwa najstarsze anglojęzyczne ośrodki edukacyjne o niezwykłej historii, ciekawej formie nauki i magicznych zakątkach. W trakcie zwiedzanie będziecie mogli porównać te dwa miasta: Oxford i Cambridge oraz zastanowić się, w którym z nich mielibyście ochotę studiować 🙂 Dodatkową atrakcją będzie wizyta w nadmorskim kurorcie Brighton i wjazd na, otwartą w zeszłym roku, Wieżę i360. A może spodoba Wam się spacer szklanym tunelem w akwarium lub przeniesienie się w bajeczny świat wschodu podczas wizyty w Pawilonie Królewskim? Odwiedzicie także Warner Bros Studio i miejsca, które znacie z produkcji serii filmowej „Harry Potter”. Londyńskie spotkanie z dinozaurami i różnymi środkami transportu dopełni wizyty w stolicy Wielkiej Brytanii. A wszystkiemu temu będzie towarzyszyć język angielski, zadania językowe, spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele pobudzających wyobraźnię rozmów oraz kontaktów. W naturalnym dla języka angielskiego środowisku łatwiej uda Wam się przełamać barierę mówienia i otworzyć na nowe językowe wyzwania 🙂

Zachęcamy do pobrania i zapoznania się z dokumentami uzupełniającymi informacje o obozie:

Oxbridge_i_Londyn_2018_feat

 Szczegółowy program obozu wraz z kosztami

 Ogólne warunki uczestnictwa w obozie

 Zgłoszenie na wyjazd edukacyjny

 Świadczenia zawarte w cenie

UWAGA! Do dnia 20 marca prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 500zł oraz dostarczenie wypełnionego i podpisanego zgłoszenia na wyjazd edukacyjny.

Poniżej możecie zobaczyć co robiliśmy i gdzie byliśmy na zeszłorocznym obozie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *