Podium dla naszych pływaków!

zawody_plywackie_luty_2018_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Dnia 20 lutego 2018r. nasi pływacy uczestniczyli w zawodach  rangi wojewódzkiej o Puchar Dyrektora, organizowanych przez  SSP 10 i SG 27. Spośród 22 zespołów Szkoła podstawowa zajęła 5. miejsce w generalce, natomiast Gimnazjum uplasowało się na 3. miejscu. Po szczegółowe wyniki zapraszamy na www.megatiming.pl

Poniżej nasi reprezentanci:

Kmieciński Paweł, Machanek Jan, Tur Łucja, Wilewski Franciszek, Gajzler Mikołaj, Wnorowski Aleksander, Cieślak Szymon, Jarzyna Dorota, Matuszewska Michalina, Opuchlik Barbara, Rybicki Sebastian, Szulakowski Szymon, Wawińska Kaja, Bukowski Aleks, Kmiecińska Anna, Kraus Antek, Janiszewska Dorota, Sitnicka Amelia, Żelazo Aleksander, Borkowski Michał, Dobosz Amelia, Garczyński Karol, Grondkowski Szymon, Juszczak Julia, Wawiński Tymon, Wilk Michał, Ryś Barbara, Sawa Mateusz, Tur Alicja, Żelazo Krzysztof, Grzebyk Krzysztof, Kozłowski Joachim, Zimna Iga, Rendecka Nadia, Bąk Dominik, Janowski Jakub, Kowalczyk Kajetan, Malkut Dominika, Patera Emilka, Małolepszy Adam, Cichocki Antoni, Głuśniewski Michał, Kuban Wiktor, Kijanowska Antonina, Kwiatkowski Szymon, Małolepszy Jakub, Marczak Julia, Pauszek Jakub, Świtaj Maria, Adamczyk Daria, Borkowski Jakub, Czupryński Michał, Mikiel Magdalena, Polkowski Patryk, Ryś Zuzanna, Skoczylas Nina, Sobierajska Ksenia, Kuban Jakub oraz Chlebowski Staś.

Wielkie podziękowania za pomoc w ogarnianiu maluszków podczas zawodów dla Gimbusiów: Kseni Sobierajskiej, Niny Skoczylas, Kuby Borkowskiego oraz Kuby Pauszka. 

Damian Rybacki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *