Dublet Mai Młodzińskiej na Asteriadzie!

maja_mlodzinska_asteriada_2018_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Jeszcze nie przebrzmiały echa niedawnych sukcesów Mai Młodzińskiej, a znowu jest o niej głośno 🙂 

Podczas XVII Mazowieckiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej ASTERIADA 2018 Maja zdobyła aż dwie nagrody!

I MIEJSCE (kategoria solista 10-13 lat) za wykonanie dwóch piosenek „Kociego tanga” 🙂 i Wieczornego walczyka”.

I MIEJSCE (kategoria zespoły 10-13 lat) Maja zdobyła ze swoją koleżanką z teatru – Zosią Wrzosek – brawurowo wykonując „Balladę jarzynową” (jury nie przyznało II i III nagrody w tej kategorii) 🙂

Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA powstał z myślą o popularyzacji działań artystycznych dzieci i młodzieży. Jego celem jest także propagowanie wiedzy o sztuce teatralnej, muzycznej i tanecznej, konfrontacja dorobku artystycznego grup prezentujących poszczególne placówki, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy artystycznej z dziećmi i młodzieżą.
 
Adresatami Festiwalu są dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, młodzież z uczelni wyższych oraz z placówek pozaszkolnych i ośrodków kultury mieszczących się na terenie województwa mazowieckiego, osoby zgłaszające się indywidualnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *