Nowa kreacja aktorska Karola Kwiatkowskiego w Teatrze Syrena

rodzina_addamsow_2018_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Już 8 września, na deskach Teatru Syrena zobaczyć będziemy mogli Karola Kwiatkowskiego z klasy 7 w roli słodkiego, ale śmiertelnie groźnego Pugsley’a w premierowym przedstawieniu pt. „Rodzina Addamsów”.

„Rodzina Addamsów” w koprodukcji Teatru Muzycznego w Poznaniu i Teatru Syrena w Warszawie to przebojowy musical, którego premiera miała miejsce na Broadwayu w 2010 roku.  Od początku spektakl przyciągał tłumy widzów, pokazywany był niemal w całej Europie i Ameryce. Na scenie oglądamy historię upiornej rodzinki mieszkającej na bagnach w starym, wiktoriańskim zamku. Głównymi bohaterami opowieści są Gomez i Morticia, których córka Wednesday, zwana księżniczką ciemności, dorasta i zakochuje się w uroczym chłopaku o imieniu Lucas. Prosi ojca, aby zachował to w tajemnicy przed swoją ukochaną żoną. Wszystko zmieni się pewnego wieczoru, kiedy przy jednym stole spotkają się obie rodziny pochodzące z dwóch różnych światów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *