Bal Niepodległości

bal_180826m (002) smalllllll

Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej STO im. rtm. Witolda Pileckiego serdecznie zaprasza nauczycieli, rodziców i wszystkich sympatyków szkoły na Bal Niepodległości.

Najważniejszą ideą przyświecającą organizatorom Balu Niepodległości jest szeroko pojęta integracja całej naszej społeczności szkolnej oraz zbiórka pieniędzy na potrzeby Samorządu szkolnego przy akompaniamencie tak znakomitej okazji jaką jest 100-lecie niepodległości.

!!! UWAGA !!! Zapisy trwają tylko do 15 września, kiedy to mamy nadzieję uzbierać wystarczającą liczbę gości.

Koszt udziału w Balu Niepodległości to 140 zł za osobę. Zapisy w Sekretariacie szkoły. Płatność w październiku.

bal_180826m (002)