Bal Niepodległości

bal_180826m (002) smalllllll

Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej STO im. rtm. Witolda Pileckiego serdecznie zaprasza nauczycieli, rodziców i wszystkich sympatyków szkoły na Bal Niepodległości.

Najważniejszą ideą przyświecającą organizatorom Balu Niepodległości jest szeroko pojęta integracja całej naszej społeczności szkolnej oraz zbiórka pieniędzy na potrzeby Samorządu szkolnego przy akompaniamencie tak znakomitej okazji jaką jest 100-lecie niepodległości.

W związku z licznym odzewem tak rodziców jak i nauczycieli (w sumie 76 osób), z prawdziwą przyjemnością potwierdzamy niniejszym, że nasz Bal Niepodległości odbędzie się ponad wszelką wątpliwość!

W związku z powyższym, bardzo prosimy o uiszczanie kwoty 140 zł/os. w Sekretariacie szkoły do dnia 12 października.

Ponadto, informujemy osoby jeszcze będące na etapie konstruktywnego wahania się, iż wciąż są dostępne miejsca i warto się dopisać 🙂

bal_180826m (002)