Już 13. stycznia gramy z WOŚPem dla dzieci bez focha!

[ A+ ] /[ A- ]

sztab rembertów

Coroczne finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wyjątkowe momenty które wydobywają z nas wszystko to co człowiek ma najcenniejszego – ogromne serce. Nie inaczej będzie tym razem, podczas 27. Finału, który odbędzie się 13 stycznia 2018r.

Chcąc skupić tego dnia w Rembertowie wszystko to co stolica oferuje najciekawszego, nasz Sztab mieszczący się w Superszkole łączy swoje siły ze Stowarzyszeniem Rembertów Bezpośrednio oraz Salą Bankietową Rembertów. Wychodzimy z założenia, iż jedność w działaniu oraz współpraca umocniona troską o nasze wspólne dobro, jakim bez wątpienia są dzieci, przynieść może wspaniałe efekty i owoce.

W nadchodzącym 27. Finale WOŚP gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dołóż swoją cegiełkę do wielkiego corocznego dzieła Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odwiedź nas tego dnia w Sali Bankietowej Rembertów przy ul. Strażackiej 108 daj się ponieść podrygom ludzkich serc i baw się z nami przy bardzo szerokim wachlarzu atrakcji jaki dla Was przygotowujemy!

Oglądajcie nasze wspólne przygotowania 27. Finału WOŚP w wydarzeniu na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *