Konferencja „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej”

Szanowni Rodzice!

W imieniu Kuratorium Oświaty w Warszawie, pragniemy Państwa zaprosić na zaplanowaną na dzień 28 lutego 2019 r. konferencją wojewódzką „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej”.

Zaproszeni prelegenci omówią m. in. komunikację na różnych etapach życia, istotę i typologię zjawiska mowy nienawiści, metodę porozumiewania się bez przemocy (wg Marshalla Rosenberga), komunikację w szkole, przestępczość z nienawiści i odpowiedzialność
w odniesieniu do tych czynów, a także przedstawiona będzie oferta zajęć/szkoleń/warsztatów dedykowana szkołom i placówkom oświatowym przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Link do rejestracji uczestników (od godziny 9:00), liczba miejsc jest ograniczona.