Walczymy o książki dla biblioteki przy ul. Gawędziarzy!

[ A+ ] /[ A- ]

Przerwa na wspólne czytanie, czyli walczymy o książki dla biblioteki przy ul. Gawędziarzy‼️

Jako, że losy polskiego czytelnictwa, a szczególnie tego związanego z dziećmi i młodzieżą leżą nam wyjątkowo na sercu, chętnie pomagamy tam gdzie pojawia się takowa sposobność.

Otóż poświęcając kilka chwil swego codziennego życia możemy wspomóc Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II przy ul. Gawędziarzy 8 w wyścigu o nowe zasoby książkowe dla naszych rembertowskich czytelników‼️

Wystarczy wejść na stronę https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie i zagłosować na Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II.

Prawda, że proste⁉️ Dodatkowo warto pamiętać, że można głosować codziennie – po razie z każdego adresu mailowego jaki posiadacie. Zarejestrowanie się nie powoduje napływu spamu z Kindera 🙂 Prosimy o wsparcie naszej biblioteki! Głosujemy do 4 listopada i wystarczy, że wejdziemy do pierwszej 50-tki.

Kinder_kanapka_small

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *