Ekowarsztaty z Goethe Institut

eko_warsztaty_goethe_2020_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W ramach współpracy naszej szkoły z Instytutem Goethego 6 lutego odbyły się zajęcia, podczas których uczniowie zajmowali się tematyką związaną z ochroną środowiska. Poznawali słownictwo związane z tym tematem i mogli podyskutować na interesujące ich tematy. Warsztaty prowadzone były przez trenerkę Goethe-Institut i spotkały się z dużym entuzjazmem ze strony naszych uczniów. Uczniowie klasy 7 i osoby biorące udział w zajęciach koła języka niemieckiego z klasy 6 bawili się słowami, tworzyli puzzle i układanki, komentowali film, projektowali ubranie z materiałów, które z pewnością trafiłyby do śmieci, dając im nowe życie. Podsumowując zajęcia stworzyliśmy wystawę prac z recyklingu i zagraliśmy w grę Kahoot!

Serdecznie dziękujemy pani Magdalenie Nowak za wartościowe przedpołudnie w Superszkole!

Aleksandra Adamek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *