Ostatni w tym roku numer gazetki szkolnej!

[ A+ ] /[ A- ]

Witamy Was w ostatnim już w tym roku szkolnym wydaniu naszej gazetki. Nadal jest to wydanie trochę nietypowe, ale cóż, takie mamy czasy. Nie zobaczymy się już w tym roku szkolnym, nawet zakończenie roku będzie on-line. Nie wiem też, jakie macie plany na wakacje, ale mam nadzieję, że choć trochę tego czasu spędzicie poza domem, bo zapewne każdy tego siedzenia w domu ma już dość. Życzymy Wam, aby te wakacje mimo wszystko były udane, pełne przygód i wrażeń i przede wszystkim zdrowe. Abyście wypoczęci i pełni sił mogli wrócić do pracy od września. W tym numerze proponujemy Wam przede wszystkim trochę rozrywki.

💥💥💥 Pobierz najnowszy numer gazetki💥💥💥

Opiekun redakcji, Irena Kietlińska-Brewko

gazetka_czerwiec_2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *