Poznajcie szkolnego transformersa Prime Eco!

IMG_20200821_092052

[ A+ ] /[ A- ]

Ileż to razy dobiegały nas błagalne pytania dzieci dochodzące ze stołówki:
  .
„Pani Małgosiu, można kompot?”, a w ślad za nimi głos Pani Małgosi rozkładającej ręce w geście bezradności:
„Już cały wybębniliście!”.
  .
Otóż do podobnych ekscesów już nigdy więcej nie dojdzie, albowiem w centralnym punkcie stołówki czekać na Was będzie drugi, zaraz po łazienkach, przełomowy element wyposażenia Superszkoły w wersji 2.0.
 .
Ten utrzymany w modnej tonacji piano black dystrybutor wody o dumnie brzmiącej nazwie Prime Eco zostanie Waszym najlepszym przyjacielem zaraz po Optimusie Prime, gdy:
  .
🔸 skończy się Wasz zapas życiodajnych napojów,
🔸 zechcecie być eko i zamiast kupować nową butelkę z wodą, po prostu dotankujecie sobie swój bidon,
🔸 Pani Małgosia rzuci na Was spojrzeniem z serii „z pustego to i Salomon kompotu nie naleje”.
  .
Co jeszcze warto wiedzieć o naszym Prime Eco?
 . 
✅ dystrybutor współpracuje z zewnętrznym, 2 stopniowy systemem zaawansowanej ultrafiltracji (dokładność filtracji do 0,8 mikrona). Filtr posiada wydajność sięgającą 4000 litrów lub 6 miesięcy użytkowania.
✅ zastosowany system wypływu wody poprzez popchnięcie dźwigni butelką /kubkiem ułatwia szybkie napełnianie (ok. 2,5L/minutę) i zapewnia obsługę wielu spragnionych uczniów w krótkim czasie. Dzięki temu, że nie dotykacie powierzchni dystrybutora, system dźwigni zapewnia wysoką higienę w obecnych trudnych czasach.
✅ Prime Eco posiada zabezpieczenie gorącej wody przed przypadkowym uruchomieniem jej wypływu.
IMG_20200821_092052

A dla tych wszystkich, którzy lubią magię liczb, garść cennych informacji o systemie filtracji. Opatentowane włókno węglowe Aqualen odpowiada za eliminację do 99% związków toksycznych i pierwiastków metali ciężkich (chlor i jego pochodne, ołów, mangan, rtęć etc.). Skuteczność usuwania zanieczyszczeń:
 .
🟢 Chlor: 100%
🟢 Metale ciężkie (ołów, kadm, mangan): 90%
🟢 Fenol: 98%
🟢 Produkty ropopochodne: 99%
🟢 Pestycydy: 97%
 .
Dystrybutory linii Prime Eco oraz stosowane w nich systemy filtracji posiadają atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny i tytuł „Produkt z Atestem” a także spełniają dyrektywy EU dotyczącej bezpieczeństwa materiałowego RoHS. I jak go nie lubić? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *