Nowości róg obfitości…

nowa_wiata_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Konsekwentnie kontynuując cykl udoskonaleń i usprawnień które trafiły pod szkolne strzechy, z radością przedstawiamy kolejną sfinalizowaną inwestycję w ramach projektu Superszkoła 2.0…
 
Oto przed Wami nowa furtka, prowadząca do szkoły pod osłoną wiaty chroniącej przed niepożądanym wpływem czynników atmosferycznych, począwszy od deszczu, poprzez śnieg, a na namolnym słońcu skończywszy. Widoczna na zdjęciach strefa wspólna jest miejscem gdzie rodzice żegnają się ze swoimi pociechami i dalej odprowadzają je już tylko wzrokiem. To tutaj właśnie uczniowie mogą także komfortowo oczekiwać na wyjście na basen lub WF.
 
Zwróćcie uwagę jak niecierpliwie Pan Andrzej oczekuje na Wasze przybycie! Do zobaczenia! 🙂

One Response to Nowości róg obfitości…

  1. Ladrok pisze:

    Super pomysł. Proponuję dodać tabliczkę „kiss & fly” 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *