• Wrześniowe zebranie
     • Wrześniowe zebranie

      31.08.2023

      Zapraszamy rodziców na inauguracyjne zebranie w roku szkolnym 2023/2024. Jak to zwykle bywa podczas zebrań wrześniowych, czeka nas dużo wstępnych ustaleń, pakiet startowy informacji oraz dokumentacji do podpisania, co pozwoli naszym uczniom i nam wszystkim na płynne funkcjonowanie w tym roku szkolnym. Prosimy zaopatrzyć się w długopisy! :)

    • Startuj z nami w nowy rok szkolny!
     • Startuj z nami w nowy rok szkolny!

      23.08.2023

      Zapraszamy serdecznie na inaugurację roku szkolnego 2023/2024 w Superszkole! Umysły przewietrzone nadmorską bryzą, zmysły wyostrzone nurtem górskich rzek, tęsknota za kolegami i koleżankami z klasy nie daje się wyspać, czas zatem najwyższy rozpocząć kolejny epizod edukacyjnej kariery.

       

      Trajektoria lotu progresywnego wytyczona, przybory gotowe, startujemy! 🙂

    • Jak radzić sobie z omdleniami?
     • Jak radzić sobie z omdleniami?

      31.08.2023

      Prezentujemy poniżej ulotkę ulotkę przygotowaną przez studentów z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki.

      Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń.

      Warto zapoznać się z tymi materiałami i być świadomym sposobów radzenia sobie w omawianych sytuacjach długotrwałegoprzebywania w pozycji stojącej. Choć sytuacje te nie stanowią zagrożenia dla Twojego zdrowia, bywają jednak źródłem niepokoju i dyskomfortu.

    • Era Erasmusa+
     • Era Erasmusa+

      25.08.2023

      Przyszło nam żyć w wyjątkowych czasach, kiedy to poszerzanie horyzontów młodzieży, uczulanie ich na niezaprzeczalną wartość doskonalenia warsztatu językowego, czy w końcu samorozwój nauczycieli i ich kompetencji nigdy nie był tak bardzo w zasięgu ręki. Superszkoła jest od lat beneficjentem i aktywnym uczestnikiem projektów realizowanych w ramach Erasmusa+.

       

      Co nam przyświeca

      Bieżąca edycja naszego projektu zatytułowana jest „Jedność i różnorodność europejskiego dziedzictwa kulturowego poprzez dwujęzyczność”. Idealnie wkomponowuje się w najważniejsze cele szkoły, czyli otwieranie kolejnych oddziałów dwujęzycznych, gdzie duży nacisk kładziemy na zajęcia z komunikacji językowej, historii i kultury krajów Unii Europejskiej. Widzimy ogromną potrzebę konfrontacji teorii z praktyką. Dlatego właśnie pragniemy rozwijać systematyzowanie oraz pogłębianie wiedzy naszych uczniów w zakresie wspólnego europejskiego dziedzictwa i różnorodności.

       

      Misja kompleksowa, czyli młodzież przodem…a za nią mobilności nauczycieli.

      W ślad za uczniami, głodni edukacyjnych nowalijek nauczyciele Superszkoły wyruszyli w okresie wakacyjnym na podbój Europy. W poszukiwaniu kursów podnoszących ich kompetencje językowe, społeczne oraz cyfrowe odwiedzili m.in. Irlandię, Maltę, Islandię, Niemcy, Austrię, Hiszpanię, a także Włochy. W efekcie tych działań, kadra pedagogiczna rozbudowała swój warsztat m.in. o nowe techniki aktywizujące uczniów, metodologię zintegrowanego kształcenia przedmiotowo – językowego (CLIL) oraz nowe platformy cyfrowe. Wszystkie zdobyte umiejętności zarówno na płaszczyźnie językowej, informatycznej jak i kulturowej będą z powodzeniem wdrożone i wykorzystane w codziennej pracy nauczycielskiej. Pozwolą przenieść nauczanie na nowy, bardziej nowoczesny i dostosowany do wymogów współczesnego świata poziom. W końcu zainspirowany nauczyciel jest inspiracją dla swoich uczniów!

    • „Enemy of my Enemy”. Prof. Marco Patricelli i nowa superprodukcja o rtm. Pileckim
     • „Enemy of my Enemy”. Prof. Marco Patricelli i nowa superprodukcja o rtm. Pileckim

      26.08.2023

      „Pilecki powinien stać się tak samo znany na świecie jak (Oskar) Schindler, bowiem zasługuje na to jako ochotnik, bohater, postać wręcz symboliczna” mówił o rotmistrzu Witoldzie Pileckim, prof. Marco Patricelli, autor książki „Ochotnik”, na podstawie której powstanie amerykański film.

       

      🔶🔶🔶 Praca nad filmem

      Na pytanie jak rozpoczęła się jego współpraca z amerykańskim producentem filmu, prof. Patricelli odpowiedział: „W 2018 roku skontaktowała się ze mną aktorka i producentka filmowa Elizabeth Stillwell jako przedstawicielka Powder Hound Pictures z Kolorado. Elizabeth poprzez swojego brata, który wiedział o mojej książce „Ochotnik” dowiedziała się o historii rotmistrza Witolda Pileckiego. Ogromne wrażenie zrobiło na niej, że Pilecki dobrowolnie stał się więźniem obozu koncentracyjnego Auschwitz. Brat powiedział Elizabeth, że to jest gotowy scenariusz na film”.Patricelli oznajmił, że studio filmowe Powder Hound Pictures kupiło prawa do nakręcenia filmu od wydawcy książki „Ochotnik”. Główna producentka filmu Jayne-Ann Tenggren, znana jako producentka m.in. filmu „1917” czy „Spectre” z serii o Jamesie Bondzie, od razu zaproponowała Patricellemu funkcję konsultanta historycznego filmu.

       

      🔶🔶🔶 Amerykańskie spojrzenie na historię II wojny światowej

      Patricelli zwraca uwagę, że Amerykanie nie są tak zakotwiczeni emocjonalnie w historii II wojny światowej jak Europejczycy. Ale producent zapewniał go wielokrotnie, że film będzie bardzo precyzyjnie przedstawiał fakty i zostanie nakręcony z dbałością o detale. Życie więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz ma być pokazane realistycznie.

       

      🔶🔶🔶 Historia oparta na książce pod tytułem „Ochotnik”

      ”Enemy of my Enemy” to historia oparta na głośnej książce „Ochotnik” (org. Il Volontario) włoskiego historyka Marco Patricellego. Producentkami są Jayne-Ann Tanggren, odpowiedzialna za sukces filmu „1917” Sama Mendesa oraz Elizabeth Stillwell, znana z „Lizzie” z Kristen Stewart i Chloe Sevigny. Autorem scenariusza jest Matt King, najlepiej kojarzony z projektu ”Boomtown” – napisał portal Deadline.Portale cytują także wypowiedź Krzysztofa Kosiora, prawnuka rotmistrza Pileckiego: „Byłem zachwycony, czytając scenariusz (…). Jestem wdzięczny, że ten film powstaje i że światowa publiczność pozna historię mojego pradziadka”.Prof. Marco Patricelli to włoski historyk, specjalista w zakresie historii Europy XX wieku, w tym II wojny światowej. Jest wykładowcą na Uniwersytecie im. Gabriele D’Annunzio Chieti-Pescara. Jest też kompozytorem, skomponował utwór muzyczny „Petite Suite Pilecki”, którego premiera miała miejsce w Pescarze 26 stycznia br.

       

      🎬 Więcej informacji można znaleźć tutaj:  https://wszystkoconajwazniejsze.pl/pepites/enemy-of-my-enemy-prof-marco-patricelli-i-nowa-superprodukcja-o-rtm-pileckim/

      🎬 oraz tutaj: https://www.thefirstnews.com/article/james-bond-producer-to-make-new-film-about-polish-hero-witold-pilecki-40774

    • Fizyka
     • Fizyka

      16.08.2023

      Chcemy dzisiaj donieść, o naszych wspaniałych poczynaniach na lekcjach fizyki. Oj, działo się w tym roku dużo. Wykonaliśmy samodzielnie w domach wiele projektów. Musicie je zobaczyć.

      Tak więc, udało nam się wykonać mały działający generator van de Graaffa, ciekawy generator kroplowy Kelvina, silnik prądu stałego, camera obscura (załączamy również zdjęcie obrazu uzyskanego poprzez camerę, świerk do góry nogami nam wyszedł, ale tak miało być), masę elektroskopów listkowych i butelek lejdejskich. Nieprawdaż, że pięknie nam te przyrządy wyszły?

      Michał Żbikowski

    • Green Screen
     • Green Screen

      07.08.2023

      W tym roku Sekcja Techniczna miała wiele pracy. Nagłośnienie to wiadomo, ale pewnie już wiecie, że Superszkoła w ramach programu Laboratoria Przyszłości zakupiła green screen, zestaw teł, oświetlenie do nagrań. Ktoś to musiał przygotować I wypróbować, a kto mógł to lepiej zrobić, niż Sekcja Techniczna...

      W tym roku udało się już nagrać dwa filmy z wykorzystaniem green screena: jeden o zagrożonych wyginięciem gatunkach zwierząt, a drugi o filozofii. Czekamy na więcej...

      #LaboratoriaPrzyszłości

      #laboratoriaprzyszlosci

       

    • O drukarce żywicznej słów kilka...
     • O drukarce żywicznej słów kilka...

      07.08.2023

      Czy wiecie, że oprócz drukarki 3d w technologii FDM mamy również drukarkę żywiczną? Ta dotarła do nas dopiero po połowie roku szkolnego, więc nie udało się jeszcze za wiele wydrukować, ale mamy za sobą już kilka wydruków.

      Ciekawe jest to, że ta drukarka zupełnie inaczej działa niż FDM. Wyobraźcie sobie, że po zakończonym wydruku w żywicy należy jeszcze projekt umyć i utwardzić. Mamy do tego odpowiednie urządzenie (wash and cure). Poeksperymentowaliśmy trochę z czasem utwardzania i doszliśmy do wniosku, że to bardzo ciekawy parametr. Można uzyskać wydruki w miarę elastyczne przy krótkim czasie ekspozycji na UV, natomiast przy dłuższym czasie projekty robią się coraz bardziej twarde, ale przy okazji kruche.A i jeszcze jedna ważna informacja. Drukujemy w żywicach wodorozcieńczalnych, które w dodatku są ekologiczne, a otrzymywane są z soi. Nie jesteśmy wystawieni na szkodliwe opary, a odpowiednia konstrukcja drukarki chroni nas przed promieniowaniem UV.

      Michał Żbikowski

    • Chodź, wydrukuj mi świat...
     • Chodź, wydrukuj mi świat...

      07.08.2023

      W tym roku uczniowie mogli korzystać z zakupionej w ramach programu Laboratoria Przyszłości drukarki 3d. Drukarka ta drukuje w technologii FDM. Wykorzystywany filament jest ekologiczny i wykonywany z mączki kukurydzianej.

      Do czego taka drukarka nam posłużyła? Zaczęliśmy od drukowania różnych figurek znalezionych w Internecie. Udało się też wydrukować modele do późniejszego składania. Po każdym wydruku omawialiśmy jego jakość i zastanawialiśmy się, co zmienić, aby było lepiej. Do perfekcji opanowaliśmy tworzenie podpór i to o różnych układach geometrycznych. Drukowaliśmy elementy potrzebne nam na zajęcia, takie jak bryły na matematykę.

      Czasami nie potrzebowaliśmy różnych kół, kół pasowych czy przekładni do projektów z elektroniki, więc użyliśmy drukarki. Dodatkowo wydrukowaliśmy stemple z logiem Superszkoły, które później przydały się na plastyce. Część uczniów klasy 8a postanowiło zapoznać się z programem Blender i tam tworzyć swoje modele. Niektóre nawet udało się wydrukować.

      #LaboratoriaPrzyszłości

      #LaboratoriaPrzyszlosci

      Michał Żbikowski

    • Stasiek Szczyrek z nowym kontraktem ze Śląskiem Wrocław!
     • Stasiek Szczyrek z nowym kontraktem ze Śląskiem Wrocław!

      07.08.2023

      Nie posiadamy się z radości i pękamy z dumy, że nasz absolwent Stasiek Szczyrek przepięknie rozwija skrzydła swojej kariery piłkarskiej. Stanisław Szczyrek podpisał właśnie nową umowę ze Śląskiem Wrocław. 

      Człowiek charakterny, zorientowany na cel i konsekwentny w swoich działaniach, aby swe marzenia pochwycić i oswoić. Nie uznaje kompromisów na drodze swojego rozwoju, nie tylko jako piłkarz, ale wspaniały młody człowiek, w którego oczach zawsze odnajdziemy spokój, krzepiącą pewność siebie daleką od zarozumialstwa i iskrę szczęścia płynącą z tego co robi.

      Stasiek nie zapomina o swoich korzeniach i regularnie odwiedza Superszkołę. Podczas czerwcowego Święta Szkoły można było z nim zagrać w piłkę albo porozmawiać, tak po prostu o życiu. Stasiu, z wyraźnie podwyższonym ciśnieniem tętniczym, z rozdygotanymi rękami i błądzącymi po ekranie gałkami ocznymi śledzimy Twoje poczynania i trzymamy kciuki za Twoje kolejne występy! :)

    • Oscyloskop - ciekawy jegomość
     • Oscyloskop - ciekawy jegomość

      07.08.2023

      Dzięki programowi Laboratoria Przyszłości mamy w szkole prawdziwy cyfrowy dwukanałowy oscyloskop. Po co takie urządzenie? A gdy nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić lub przewidzieć sygnałów w układzie elektronicznym, to wtedy przychodzi z pomocą on, książę przebiegów, imperator zboczy, władca hazardów i przynosi ze sobą wizualizacje tego, co dzieje się w środku układu. A że jest wyposażony w dwa kanały, to możemy dzięki jego uprzejmości porównywać ze sobą sygnały i sprawdzić działanie dzielników napięcia. Ciekawy jegomość.

       

      #LaboratoriaPrzyszłości

      #LaboratoriaPrzyszlosci

    • Elektronika, ach, elektronika...
     • Elektronika, ach, elektronika...

      07.08.2023

      Co może być ciekawego w tych wszystkich kabelkach? A no wiele, do czego mogą Was przekonać tegoroczni ósmoklasiści, którzy po ciężkiej pracy na innych przedmiotach relaksowali się na lekcjach informatyki właśnie przy kabelkach. Nie, tu nie jest mowa o sielskiej idylli. Co prawda towarzyszyła naszym lekcjom muzyka, ale była to jednak ciężka I dobrze wykonana praca.

      W tym roku kilku uczniów postanowiło zbudować swój własny samochód. Wiecie, że nasi uczniowie nauczyli ten samochód widzieć przeszkody. Tak tak, zatrzymywał się przed przeszkodą. A co potrzebne do zbudowania takiego samochodu? W sumie niewiele: Arduino, dwa silniki, sterownik silników, dodatkowe zasilanie z baterii, czujnik odległości. Za koła posłużyły korki po butelkach, a podwoziem stał się kawałek kartonu.

      Zostało również wykonane podejście do zbudowania ramion robotycznych. Też silniki, sterowniki, kabelki..., ale nie wszystko dało się tak łatwo zdobyć, więc uczniowie wydrukowali koła pasowe, jako elementy sterowania ruchem ramion robota. Niestety projektu nie udało się ukończyć, bo nadeszły wakacje, ale i tak jesteśmy dumni z uzyskanego efektu.

      Co jeszcze? Interaktywne światła drogowe. Tym razem światło zmieniało się po naciśnięciu tact switcha, bo dotknięciu czujnika dotyku lub zbliżeniu się do czujnika odległości. Dodatkowo układ został zaopatrzony w sygnalizację dźwiękową, informującą pieszych o zbliżającej się zmianie świateł. Ponadto ulica została zaopatrzona w latarnie, które włączały się zmierzchowo.

      Koniec roku spędziliśmy na uczeniu buzzerów grania. Można było usłyszeć elektroniczne aranżacje popularnych utworów muzyki filmowej, a także soundtracki z gier.

      Oj długo by jeszcze wymieniać...😃

      Michał Żbikowski

       

    • Co w Modlinie piszczy?
     • Co w Modlinie piszczy?

      07.08.2023

      W połowie czerwca uczniowie klasy 2a wybrali się na wycieczkę na lotnisko Modlin. Pomysłodawcą i opiekunem był p. R. Litwiński - Tata Mai. Na miejscu dzieci poznały ludzi, dzięki którym lotnisko zapewnia pasażerom bezpieczeństwo i fachową obsługę.

      Wyjazd okrasił wspólnie zjedzony obiad oraz drobne upominki. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą wycieczkę :)

      Danuta Wyszyńska-Hałat

    • Podsumowanie projektów i inicjatyw
     • Podsumowanie projektów i inicjatyw

      07.08.2023

      21 maja dokonaliśmy globalnego podsumowania udziału naszych uczniów w różnorakich przedsięwzięciach, projektach i konkursach w dobiegającym do końca roku szkolnym 2022/2023.

      Poza Rowerowym Majem, o którym pisaliśmy wcześniej, zaakcentowaliśmy oraz nagrodziliśmy naszych uczniów za udział w następujących inicjatywach:

      🙂 Całoroczny projekt “Cztery pory roku”,🙂 Omnibus,🙂 Olimpus i Olimpusek,🙂 Certyfikaty znajomości języka niemieckiego Instytutu Goethego i podsumowanie akcji Deutsch+,🙂 Wysokie wyniki w czytelnictwie,🙂 Szczególne zaangażowanie w zajęcia kół: muzycznego, teatralnego, biologicznego, a także informatycznego.

      Dziękujemy Wam drodzy uczniowie za aktywność, chęć poszerzania swoich horyzontów i ustawiczną pracę nad samym sobą 👏

    • Rowerowy maj 2023 – podsumowanie akcji
     • Rowerowy maj 2023 – podsumowanie akcji

      07.08.2023

      21 czerwca odbyło się w naszej szkole oficjalne podsumowanie tegorocznej akcji Rowerowy Maj. Klasa 2b wypracowała najwyższy wynik (68%) i otrzymała od organizatora akcji  Rowerowy Maj  nagrodę - klasowe wyjście na warsztaty przyrodnicze w Pawilonie Edukacyjnym Kamień. 

      W rywalizacji międzyklasowej na podium uplasowały się następujące klasy:

      kl. 1b – I miejsce z frekwencją 66,25% 

      kl. 4b – II miejsce z frekwencją 64,91% 

      kl. 6a – III miejsce z frekwencją 64,00%

      Wszystkie klasy zaangażowane w tę akcję otrzymały pamiątkowe dyplomy, a uczniom, którzy zajęli miejsca na podium pani dyrektor ufundowała drobne upominki. 

      W kategorii pracownicy szkoły rywalizacja przebiegała następująco:

      I miejsce - pani Małgosia Mikuśkiewicz z frekwencją 100%,

      II miejsce - pan Przemek Papaj z frekwencją 92%. 

      Rowerowy Maj to nie tylko dojazdy na lekcje. To ruch na świeżym powietrzu, nabieranie dobrych nawyków transportowych, lepsza koncentracja na lekcjach. Podczas podróży uczniowie stali się bardziej samodzielni. Pogoda sprzyjała nam w tym roku, a dobre nawyki pozostały – wielu uczniów i pracowników szkoły kontynuuje aktywne dojazdy. Bardzo nas ten fakt cieszy!

      Podsumowanie Rowerowego Maja autorstwa miasta stołecznego Warszawy.

    • Muzyczna wędrówka po świecie
     • Muzyczna wędrówka po świecie

      07.08.2023

      Zapraszamy na premierę filmu zarejestrowanego podczas koncertu kółka muzycznego w Przedszkolu nr 376 przy ul. Admiralskiej w Warszawie. Był to już drugi koncert z cyklu „Muzyczna wędrówka po świecie”.

      Panie z przedszkola wyglądały na zachwycone. Niektórym osobom zakręciła się nawet łezka w oku, ponieważ bo dopiero co zakończyli naukę w tym przedszkolu.

      Aleksandra Kondraciuk

    • Nagrody Burmistrza Dzielnicy Rembertów „Złote Pióro” 2023 rozdane!
     • Nagrody Burmistrza Dzielnicy Rembertów „Złote Pióro” 2023 rozdane!

      07.08.2023

      Tradycyjnie już w przeddzień zakończenia roku szkolnego, w sali kolumnowej Ratusza odbyła się uroczystość wręczenia honorowej Nagrody Burmistrza Dzielnicy Rembertów „Złote Pióro”. Nagroda ta już od 15 lat przyznawana jest najzdolniejszym uczniom w Rembertowie.

      Wyniki w nauce, aktywność społeczna na terenie szkoły i poza nią, sukcesy w konkursach różnych szczebli, różnorodność zainteresowań i pasji to głowne cechy nagrodzonych. Wśród uczniów Superszkoły, taką właśnie mieszanką cech wykazała się w bieżącym roku Hanna Winnicka z klasy 8dw i to właśnie nad nią "rozpływała się" Pani Dyrektor Superszkoła Małgorzata Mojsak. Z powodu udziału w szkolnej wycieczce, Hanię godnie reprezentowała mama i odebrała "Złote Pióro" oraz dyplom z rąk Zastępcy Burmistrza Aleksandra Lesińskiego oraz Arkadiusza Piotrowskiego - Przewodniczącego Rady Dzielnicy Rembertów.

      Serdecznie gratulujemy nie tylko Hani, ale także jej wychowawcom, nauczycielom i rodzicom! :)

    • Uroczyste zakończenie roku dla klas 1-7
     • Uroczyste zakończenie roku dla klas 1-7

      07.08.2023

      Wszystko co się zaczyna, musi się także kończyć... Nie inaczej jest z rokiem szkolnym, który w dniu 23 czerwca 2023r. dokonał swojej kadencji. Podczas uroczystości, która rozpoczęła się na boisku Pani Dyrektor Małgorzata Mojsak dokonała podsumowania osiągnięć naszych uczniów. 

      Niestety, kapryśna aura nie pozwoliła na dekorację wszystkich uczniów na szkolnym boisku. Czując coraz bardziej intensywny deszcz, musieliśmy rozejść się do izb klasowych. Wychowawcy dokonali wręczenia nagród książkowych za wybitne osiągnięcia na polu edukacji. Osobna wzmianka należała się naszym nad wyraz prężnym działaczom z Samorządu uczniowskiego, ich zapał nigdy nie przestaje nas zadziwiać :)

      Swoistą kropką nad "i" było wręczenie świadectw i pożegnanie z nauczycielami na czas dwumiesięcznej przerwy. Życzymy Wam wszystkim pysznych i obfitujących w nowe doświadczenia eskapad i niezapomnianych chwil!

    • Żegnajcie Ósmoklasiści! Dziś popłynęła niejedna łza...
     • Żegnajcie Ósmoklasiści! Dziś popłynęła niejedna łza...

      07.08.2023

      Zakończenie roku klas ósmych to od lat wydarzenie na wskroś wyjątkowe. Będące swoistym podsumowaniem 8 wspólnie spędzonych lat, spotkanie to obfituje w chwile wzruszeń oraz śmiechu do łez. Zupełnie jak w życiu. Wszak 8 lat spędzonych w Superszkole, to kawał życia.

      Naszym drogim Ósmoklasistom życzymy szerokiej drogi na dalszych/wyższych szczeblach edukacyjnej kariery i mamy nadzieję widywać się z Wami systematycznie, aby wiedzieć jak dalej potoczyły się Wasze losy. Nie może Was także zabraknąć na przyszłorocznym Święcie Szkoły :)

      W ramach czwartkowych wspominków, chcemy się ze wszystkimi podzielić częścią oficjalną dzisiejszej uroczystości, tak do poduchy. W imieniu Ósmoklasistów, dziękujemy serdecznie Pani Iwonie Sowulewskiej oraz klasie 7dw za przygotowanie przecudnej i brawurowo wykonanej inscenizacji pożegnalnej dla naszych Ósmoklasistów. Za zdjęcia z kolei dziękujemy Alexowi Wnorowskiemu!

  • Kontakt z nami

   • Publiczna Szkoła Podstawowa STO im. rtm. W. Pileckiego
   • Sekretariat: 694-193-375 lub (22) 673-54-08
   • al. Sztandarów 2
    04-423 Warszawa
    Poland
   • Sekretariat czynny w godz.: 8:00-16:00
   • Psycholog (awaryjnie): 516-290-296
    Pedagog: 514-085-941
   • SKT nr 174 STO
    Al. Sztandarów 2; 04-423 Warszawa
    PKO BP: 05 1020 1127 0000 1402 0172 2826
    Tytuł przelewu: Darowizna na cele oświatowe

    Numer KRS: 0000184247
 • Social media