25 czerwca w Superszkole miał zapach wzruszenia, śmiechu, wspomnień i tego szczególnego momentu, kiedy człowiek niby wie, że to już koniec pewnego etapu, ale serce jeszcze próbuje negocjować dogrywkę.
Dziś pożegnaliśmy naszych wspaniałych Ósmoklasistów, z ogromną dumą, z łezką w oku i z przekonaniem, że przez te osiem lat zostawiliście w naszych szkolnych murach coś znacznie trwalszego niż ślady butów na korytarzu. Zostawiliście historie, żarty, pytania, sukcesy, wzruszenia i wspomnienia, które będą do nas wracać jeszcze długo.
Zakończenie roku klas ósmych to nie tylko uroczystość. To symboliczne zamknięcie pięknej, ośmioletniej opowieści pełnej nauki, przyjaźni, dorastania, małych potknięć i wielkich zwycięstw. Dziękujemy Wam za tę wspólną drogę. Byliście ważną częścią Superszkoły... i już na zawsze nią pozostaniecie.
Podczas uroczystości wręczyliśmy także nasze wyjątkowe, prestiżowe nagrody, a więc Anioły Talentu:
🏆 Pola Pawińska otrzymała Anioła Talentu w kategorii artystycznej.
🏆 Hanna Gajzler otrzymała Anioła Talentu w kategorii tanecznej.
🏆 Jagoda Wierzchowska otrzymała Anioła Talentu w kategorii literackiej.
🏆 Lena Kowalczuk otrzymała Anioła Talentu w kategorii lingwistycznej.
Szczególne wyróżnienie trafiło także do Jakuba Szota, który otrzymał Nagrodę Patrona Szkoły, przyznaną mu przez grono pedagogiczne przez aklamację.
Drodzy Ósmoklasiści, życzymy Wam szerokich horyzontów, odwagi w odkrywaniu nowego świata i ludzi, którzy będą w Was widzieć to, co my widzieliśmy przez ostatnie lata: talent, potencjał, charakter i piękne młode serca.
Idźcie śmiało dalej. Rozwijajcie skrzydła. Popełniajcie dobre błędy, zadawajcie ważne pytania i nie bójcie się zaczynać od nowa. A kiedy zatęsknicie, wiecie gdzie nas znaleźć. Bardzo liczymy na Wasze odwiedziny, szczególnie podczas przyszłorocznego Święta Szkoły!
Nie mówimy „żegnajcie”. Mówimy: do zobaczenia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszej uroczystości!