Projekt XX-lecie międzywojenne

XX-lecie_2019_feat

Tegorocznym motywem przewodnim pracy szkoły, rzec by można, całorocznym projektem jest maksyma „XX-lecie międzywojenne – radość budowania i tworzenia”. Wokół owego projektu orientowanych jest wiele działań i aktywności szkolnych. Jedną z nich jest zdobiąca ściany korytarza na parterze wystawa prac wykonanych przez uczniów klas 8-mych pod czujmy okiem liderów projektu: p. Marzeny Pietruchy, p. Izabeli Wysockiej, p. Agnieszki Matysiak oraz p. Joanny Sobczak. Prace uczniów są wielowymiarowe i traktują m.in. o Warszawie i jej ludności w okresie XX-lecia międzywojennego, parkach narodowych utworzonych w tamtym czasie, osiągnięciach w dziedzinie biologii i chemii i wielu innych.