Wymiana polsko-niemiecka w pigułce

sdr_vivid

[ A+ ] /[ A- ]

pnwm_baner

W dniach 16-23 maja 2019r. miała miejsce w naszej szkole druga część projektu wspieranego przez Polsko-niemiecką współpracę młodzieży. Po grudniowej wizycie naszych uczniów w Wetter w Niemczech, nadszedł czas na rewizytę w naszej szkole.

Materiał skompilowany przez ucznia klasy 8a Tymona Moskala pozwala poczuć ducha wymiany, albowiem już we wrześniu kolejna klasa (już jako 8-ma) rozpocznie realizację swojego projektu 😃

Realizując projekt w ramach międzynarodowego partnerstwa, nasza szkoła wzbogaciła swoją ofertę edukacyjną. Działania te przyczyniły się do wszechstronnego rozwoju osobowości uczniów i nauczycieli. Wspólna praca oraz wymiana doświadczeń w międzynarodowym zespole sprzyjały kształtowaniu kompetencji międzykulturowych, a także osobistych i społecznych. Organizując projekty międzynarodowe, pośredniczyliśmy w budowaniu porozumienia i pełniliśmy rolę ambasadora europejskiego sąsiedztwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *