Zima w mieście 2020

zima w miescie

[ A+ ] /[ A- ]

W roku szkolnym 2019/2020 ferie zimowe w Województwie Mazowieckim zaplanowane są od 10 do 23 lutego 2020 r. Uczniowie, w tym czasie, będą mogli skorzystać z bardzo bogatej oferty Warszawskiego Programu „Zima w Mieście 2020”. Warszawski Program „Zima w Mieście 2020” będzie również realizowany w ośmiu szkołach specjalnych.

Dzielnicy Rembertów Feryjne Placówki Edukacyjne zlokalizowane będą w:
1. Szkole Podstawowej Nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Paderewskiego 45 (Stary Rembertów)
2. Szkole Podstawowej Nr 254 przy ul. Niepołomickiej 26 (Wygoda).

REKRUTACJA
14 stycznia br. od godz. 12.00 rozpoczyna się rekrutacja uczniów warszawskich szkół oraz uczniów mających stałe miejsce zamieszkania w Warszawie w roku szkolnym 2019/2020 do Akcji organizowanej w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych. Akcja prowadzona jest przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń.

!UWAGA!

Oto jakie pozycje z list rozwijanych należy wybrać w przypadku naszej szkoły ( nie prowadzonej przez m.st. Warszawę), by móc zarejestrować dziecko:

1

Po wybraniu wg powyższego klucza, wyświetli się menu:

2

Teraz System pozwoli na przejście na następną stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *