Poetycko multimedialna Superszkoła

feaaaat

Klasa 4 z typowym dla siebie zapałem przystąpiła do wykonania projektów związanych z obchodami szczególnego w tym roku Święta Szkoły. Uczniowie podzielili się z nami wachlarzem form i treści. Wyrazili swoje uczucia do szkoły w rysunkach, plakatach, prezentacjach multimedialnych oraz wierszach i piosenkachW efekcie ich niestrudzonych zmagań powstały wesołe i pogodne ☀️ scenki z życia szkoły, do której teraz tak nam wszystkim tęskno. Nasza szkoła, widziana oczami uczniów klasy 4, jest miejscem, w którym rodzą się przyjaźnie 👥 i gdzie panuje wyjątkowa, przyjazna atmosfera 🤝. Oto galeria naszych prac.

Katarzyna Lewandowska