Wyniki konkursu piosenek świątecznych i kolęd śpiewanych po angielsku

[ A+ ] /[ A- ]

Święta, święta i po świętach więc szkolny konkurs językowo – muzyczny został rozstrzygnięty. Jury składające się z 2 anglistów i nauczyciela muzyki miało trudny orzech do zgryzienia. Każda piosenka wyróżniała się pomysłem, ciekawą interpretacją i nosiła rys osobowości wykonawcy.

Poniżej wyniki konkursu…

Kategoria: klasy 1 – 3 

1. miejsce: Jagoda Michalik, kl. 2a 

2. miejsce: Jakub Orciuch, kl. 3a 

3. miejsce: Gabriela Buczel, kl. 2a 

WYRÓŻNIENIE: Hanna Orłowska, kl. 1a 

 

Kategoria: klasy 4 – 8 

1 MIEJSCE: Natalia Daniszewska, kl. 4b, Natalia Pilarska, kl. 4b. 

Wszystkim uczestnikom i laureatom dziękujemy za udział w świątecznej zabawie. Serdecznie gratulujemy artystycznego zapału i zwycięskiej potyczki z językiem angielskim! Dyplomy i nagrody otrzymacie w kolejnych dniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *