Szkolna Kasa Oszczędności

[ A+ ] /[ A- ]

W naszej szkole ruszył już program edukacji finansowej Szkolnej Kasy Oszczędności.

SKO to przede wszystkim praktyczna nauka oszczędzania i przedsiębiorczości, umożliwiająca najmłodszym uczniom poznania zasad usług finansowych w praktyce. Opiekun SKO p. Joanna Uszyj, pod czujnym okiem doradców banku, prowadzi zajęcia przybliżające uczniom świat finansowy. W czasie całego roku szkolnego będą organizowane różnego rodzaju akcje i konkursy uczące przedsiębiorczości oraz dbałości o środowisko naturalne.

Dzięki udziałowi w programie uczeń:

  • Wyrobi w sobie nawyk świadomego oszczędzania nawet małych kwot,
  • Nauczy się zarządzać swoim mini budżetem,
  • Nabędzie praktycznych umiejętności np. jak korzystać z konta bankowego

 

Dyżur opiekuna:  w każdy czwartek  w godz. 13:20 – 14:05 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *