21. Finał WOŚP już za nami

[ A+ ] /[ A- ]

21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możemy już uznać za kartę w historii. W historii czynienia dobra dla innych, w historii uczenia się dawania, a nie jak zazwyczaj brania i korzystania. Zresztą, bardzo wiele cech charakteru nasi wolontariusze podnieśli dziś na następny poziom. Nauczyli się cierpliwości i umiejętności rozmawiania ze wszystkimi których dziś napotkali na swoich posterunkach. Pobrali także naukę trudnej sztuki słuchania innych, oczywiście ze zrozumieniem. Nasi wolontariusze ze swoimi zespołami naprawdę wykonali dziś ogrom pracy…dla innych. Bardzo sobie życzymy tego, żeby pomagać innym mieli ochotę na co dzień  ot tak, po prostu, przy okazji zwykłych, drobnych codziennych działań i czynności. To w ogromnej mierze dzięki pracy i aktywności naszych wolontariuszy, możemy się pochwalić bardzo wysoką sumą zebranych pieniędzy:

26.604,31 zł

Znakomita większość tejże sumy pochodzi bezpośrednio z pracy wolontariuszy i za tę pracę właśnie serdecznie Wam dziękujemy i doceniamy.

Dziękując także wszystkim innym osobom za pomoc w organizacji dzisiejszego dnia, zapraszamy Was serdecznie do odwiedzania naszej strony w najbliższych dniach. Podzielimy się z Wami zdjęciami i filmami z 21. Finału WOŚP w rembertowskiej bibliotece JPII przy ul. Gawędziarzy 8 Smile

W przeciwieństwie do lat ubiegłych, cały Sztab znajdował się w Bibliotece Jana Pawła II przy ul. Gawędziarzy 8. To stąd nasi wolontariusze wyruszali na podbój wrażliwych serc Rembertowiaków. To tutaj czekały na Was występy, przedstawienia, kawiarenka czy w końcu 2 arcyciekawe aukcje. Jedną z nich poprowadził Dariusz Szpakowski, natomiast drugą Joseph „Józek” Seeletso.

Oto nasz tegoroczny plakat na WOŚP przygotowany nakładem niespożytych sił p. Rafała Filipiaka.


Corocznie, Superszkoła niesiona na skrzydłach ogromnego zaangażowania tak dzieci, młodzieży, rodziców jak i nauczycieli, bardzo aktywnie uczestniczyła w wydarzeniach finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki wielkim sercom cała społeczność naszego zespołu szkół wspięła się na wyżyny swej dobroczynności, aktywności i zwyczajnej potrzeby niesienia pomocy tym, którzy potrzebują jej bardziej od nas. Podczas najbliższego, 21. Finału WOŚP nie będzie inaczej.
Dokładnie 13 stycznia 2013r. sztab mieszczący się w naszej szkole zacznie prężnie działać. Dziś listonosz doręczył nam od dawna już wypatrywany i wyczekiwany dokument, czyli oficjalną zgodę na utworzenie Sztabu WOŚP przy naszym zespole szkół.

2 Responses to 21. Finał WOŚP już za nami

  1. Weronika i S-ka pisze:

    Dziękujemy za wspaniale zorganizowaną akcję. Polecamy się na kolejny rok 😉
    Siema

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *