Koncert pod egidą „laleczki”

20 grudnia 2012 roku odbył się kolejny koncert w naszej szkole. Tym razem tematem była „Laleczka”. Uczniowie klas II-IV wykonali szereg  utworów o laleczkach. Wysłuchać mogliśmy między innymi piosenek  z repertuaru Natalii Kukulskiej, Majki Jeżowskiej, zespołu ”Filipinki” oraz kompozycji takich twórców jak Piotr Czajkowski czy Miłosz Magin. Artyści śpiewali, tańczyli lub grali na różnych instrumentach. Całości dopełniła prezentacja, na której obejrzeć mogliśmy ilustracje wykonane przez  uczniów klas II i III do wykonywanych piosenek. Koncert zakończył się rozwiązaniem  konkursu plastycznego na wykonanie najładniejszej  laleczki.  Zdobywcom nagród i wyróżnień oraz wszystkim artystom serdecznie gratulujemy!