Start sezonu jeździeckiego w stajni „Wierzbowy Gaj”

[ A+ ] /[ A- ]

10 marca 2013r. miało miejsce rozpoczęcie sezonu jeździeckiego w stajni „Wierzbowy Gaj”. Kilkudziesięciu zawodników stawiło się stajni  I Towarzyskie Zawody w skokach przez przeszkody. Swoich reprezentantów wystawiły Stajnie Dragon Radzymin, U Kobusa, Bogdanówka, Wierzbowy Gaj oraz Ciechanowski Klub Jeździecki.

Zawodnicy walczący o laury w poszczególnych klasach zmagali się na parkurze z przeszkodami, który musieli pokonać bezbłędnie w jak najkrótszym czasie. Każdy przejazd w szczególności bezbłędny nagradzany był przez zgromadzoną publiczność gromkimi brawami. Informacje te nie byłyby dla nas tak ważne gdyby nie jakże znaczący fakt, iż w Zawodach brały udział uczennice naszego Gimnazjum, a więc: Dominika Kwiecień (z kl. IIG), Olga Kołodziejczyk (z kl. IIG), a także Gabrysia Różycka (z kl. IGb). Życzymy wielu sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *