Zielona Szkoła w Żerkowie

Zielona Szkoła w Żerkowie 2013

W dniach 20-24 maja, uczniowie Superszkoły przebywali na corocznej Zielonej Szkole. W tym roku wybór padł na Żerków w Wielkopolsce, wszak to o Wielkopolsce właśnie nasi uczniowie miesiącami przygotowywali projekty, prezentacje i wystąpienia. Żerków okazał się być idealnym finałem dla naszego wielkopolskiego przedsięwzięcia.

W bardzo malowniczej okolicy naszego ośrodka oraz w nim samym działo się naprawdę dużo. Wszystkie atrakcje znaleźć można na plakacie poniżej, teraz jednak najlepszym sposobem dowiedzenia się w jakich miejscach byliśmy są zdjęcia. Zapraszamy:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tegorocznej Zielonej Szkoły w Wielkopolsce:

Zielona Szkoła 2013 - szkoła podstawowa Zielona Szkoła 2013 - gimnazjum

PDFSzczegółowy program Zielonej Szkoły dla klas 1-4 PSP