O Dniu Sportu 2013

Dzień Sportu 2013

[ A+ ] /[ A- ]

Jak nakazuje wieloletnia już tradycja, 18 maja 2013r. odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Jest to dzień wyjątkowy oferujący bardzo przekrojowy program atrakcji. Zaczęliśmy go od doświadczeń chemicznych przygotowanych przez p. Marzenę Pietruchę. Każde doświadczenie odbywało się przy innym stoliku i prezentowane było przez innego „szalonego naukowca” z klasy IA, dzięki czemu dzieci młodsze i starsze mogły dokładnie przyjrzeć się arcyciekawemu światu nauki.

Dzięki uprzejmości p. Marty Skok możemy podzielić się z Wami filmem z tego dnia. Bardzo dziękujemy!

Tymczasem na zewnątrz, ze swoimi stoiskami rozstawili się na wystawie hobbyści, którzy nie szczędząc wysiłku przywieli do szkoły swoje rozległe kolekcje, aby wziąć udział w konkursie na najlepszego wystawcę-hobbystę.

Tuż obok, na scenie laureaci niedawno przeprowadzonego konkurs „Mam Talent” prezentowali raz jeszcze swoje popisowe numery.

Równoległe, p. Marek Ruszczak przygotował prezentację latających modeli, wykonanych oraz puszczanych w powietrze przez dzieci.

Na koniec, p. Damian Rybacki poprowadził gry i zabawy sportowe, spośród których największym zainteresowaniem cieszyła się piłka siatkowa rozgrywana balonami wypełnionymi wodą.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *