Bal Gimnazjalny, czyli o nowej szkolnej tradycji

Bal Gimnazjalny 2013

W dniu 21 czerwca 2013r. miało miejsce zdarzenie absolutnie bezprecedensowe. W sali restauracyjnej kasyna na terenie Akademii Obrony Narodowej odbył się pierwszy w historii naszej szkoły Bal Gimnazjalny. Wydarzenie było o tyle niezwykłe, że po raz pierwszy w historii naszej szkoły obserwowaliśmy wspólne szkolne przeboje dwóch równoległych klas IIIA oraz IIIB. Bal odbył się z dużym rozmachem. Dzięki umiejętnościom organizacyjnym naszych rodziców, a dokładnie państwa Strzelczyk oraz Majewskich mogliśmy cieszyć oczy brawurowym wykonaniem Poloneza przez naszych prawie już absolwentów. To prawdziwie wzruszające i podniosłe wydarzenie na długo zagości tak w naszej – nauczycieli i wychowawców pamięci jak i pamięci naszych uczniów.

Bal Gimnazjalny cz. 2