Umarł król, niech żyje król!

wybory_2019_feat

Wyborom do Samorządu szkolnego zawsze towarzyszą duże emocje. W końcu gra prowadzona jest o naprawdę wysoką stawkę – walka toczyła się o autentyczny wpływ na życie szkolnej społeczności, począwszy od organizacji dyskotek, poprzez realizację projektów, a na słuchaniu potrzeb uczniów skończywszy. Już w zeszłym tygodniu na szkolnych korytarzach zaczęły się pojawiać pierwsze plakaty wyborcze.

W atmosferze ogólnego podekscytowania wyborami i całą otoczką z nimi związaną, uczniowie klas 4-8 PSP tłumnie zasiedli, aby zobaczyć prezentacje wyborcze poszczególnych kandydatów.

Po prezentacjach, klasy rozeszły się do klas, gdzie pod czujnym okiem wychowawców dokonała się procedura oddawania głosów. Po zliczeniu głosów wszystko stało się jasne.

Oto skład tegorocznego Samorządu szkolnego:

IMG_20191001_141613

1. Krzysztof Wilk (klasa 8)

2. Karolina Jax (klasa 8)

3. Basia Stasiak (klasa 7)

4. Krzysztof Żelazo (klasa 8)

5. Mateusz Sawa (klasa 8)

6. Basia Ryś  (klasa 8)

7. Basia Walędziak (klasa 8)

8. Marek Skok (klasa 8)

9. Milena Radochońska (klasa 7)

10. Kalina Moskal (klasa 8).

Przyjemność pełnienia opieki nad nowoutworzonym Samorządem szkolnym na stanowisku opiekunów przypadł w udziale Pani Magdzie Malickiej oraz Panu Tomaszowi Orciuchowi.