Dzień Sportu AD 2012

Czerwiec rozpoczął się w Superszkole tradycyjnym spotkaniem pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów pod egidą Dnia Sportu. Niepewna aura nie przeszkodziła nikomu w zrealizowaniu całego programu. W budynku szkoły uczniowie rozstawili stoiska z różnorakimi „usługami”, począwszy od malowania twarzy a na balonowych zwierzątkach skończywszy.

Równolegle, na boisku rozgrywane były mecze siatkówki oraz piłki nożnej. Nie zabrakło konfrontacji wszystkich zainteresowanych stron. Był także rowerowy tor przeszkód czy w końcu strzelanie do tarczy z broni paintball’owej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.