Prezentujemy wyniki tegorocznego egzaminu ósmoklasisty oraz gimnazjalnego

Statystyki egzaminu ósmoklasisty 2018___2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Za naszymi absolwentami (sic!), tak z klas ósmych jak i gimnazjum, bardzo trudny rok szkolny 2018/2019. W okresie przesyconym niepewnością i stresem, pilnie przygotowywali się do kwietniowych egzaminów. Jak sobie poradzili w tym kluczowym dla swojej edukacyjnej przyszłości punkcie? Poniższe wyniki pozycjonujące ich osiągnięcia przez pryzmat miasta stołecznego Warszawy nie pozostawiają złudzeń. Dali z siebie naprawdę wszystko. Gratulujemy Wam wszystkich serdecznie tak dobrych wyników!

Statystyki egzaminu ósmoklasisty 2018_2019

Statystyki egzaminu gimnazjalisty 2018_2019

Clipboard02

Clipboard01

Clipboard05

Clipboard06

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *