Tydzień życzliwości w filmowej pigułce

[ A+ ] /[ A- ]

Dużo ostatnio pisaliśmy o Tygodniu Życzliwości. Dla tych wszystkich których wieśni o nim w jakiś tajemniczy sposób ominęły oraz dla tych wszystkich, którzy chcieliby odświeżyć sobie podstawy życzliwości, zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego filmu. Jest on prawdziwą kwintesencją wszystkich aktywności poszczególnych klas w całym tygodniu.

Na docenienie zasługuje fakt, iż tym razem za kamerą stanął młody adept szytuki filmowania – Tomasz Skok z klasy 7b. W filmie zobaczycie także własnoręcznie nagrane przez klasę 6 oraz zmontowane przez Janka Cabaka mini scenki rodzajowe. Nad montażem całości tego dzieła czuwała Pani Marta Skok. Dziękujemy serdecznie 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *