„Szachrajstwa” Mai Młodzińskiej i Ady Głowickiej

melpomena_2018_feat

Wbrew sugestii zawartej w tytule, ani Maja Młodzińska z klasy 4a ani Ada Głowicka z klasy 1a nie dopuściły się absolutnie żadnego mataczenia czy też malwersacji! 🙂

Przeciwnie, nasze aktorki z Teatru Muzycznego SCENA zajęły I MIEJSCE na Wiosennych Konfrontacjach Artystycznych „Melpomena w szkolnej ławce” w Warszawie za spektakl „Szachrajstwa” w reżyserii Julii Kotarskiej – Rekosz.

Spektakl „Szachrajstwa” otrzymał również nominację do XXIX Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA 2018 w Płocku.

Za takie „szachrajstwa”, to my z całych sił trzymamy kciuki, oby ich jak najwięcej! 🙂