XIV Olimpiada Matematyczna Juniorów

OMJ_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W dniu 12 stycznia 2019 roku odbył się drugi etap XIV Olimpiady Matematycznej Juniorów. Olimpiada Matematyczna Juniorów to prestiżowe ogólnopolskie zawody matematyczne dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. 

W tym roku 7 uczniów Superszkoły przeszło do II etapu zawodów. Nadia Rendecka, Joachim Kozłowski, Krzysztof Grzebyk, Jakub Janowski, Tomasz Skok, Antoni Cichocki oraz Karol Ejdys  zmagali się z 5 niestandardowymi zadaniami matematycznymi.  Zawody są trzystopniowe. I etap składa się z części korespondencyjnej oraz części testowej. Zawody drugiego i trzeciego stopnia polegają na rozwiązywaniu 5 zadań otwartych.

Gratulujemy wszystkim uczniom i trzymamy kciuki czekając na wyniki.

Dziękujemy nauczycielom Pani Joannie Sobczak, Pani Izabelli Wysockiej oraz wszystkim Rodzicom za wkład oraz wsparcie w poszerzaniu umiejętności naszych zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *