Miej serce i patrzaj serce, czyli o 27. Finale WOŚP słów kilka.

zebralismy_wosp_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Już od 9 lat bierzemy udział w dziele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rok w rok organizując kolejne finały nie możemy się nadziwić jaki wspaniałe owoce zbieramy będąc jedynie małym trybem w ogólnopolskiej akcji wznoszenia serc ku tym, którzy pomocy potrzebują w danym momencie najbardziej, począwszy od noworodków, a na seniorach skończywszy.

Nieprzerwanie zaskakuje nas zebrana ostatecznie kwota pieniędzy, przekraczające każdorazowo nasze najśmielsze oczekiwania. W ostatnim finale osiągnęliśmy istne Himalaje szczodrości i ofiarności ludzkich serc.

zebralismy_wosp_2019

Owa ofiarność wszystkich uczestników i sympatyków finału przekłada się nie tylko na olbrzymie kwoty pieniężne, ale także, a może przede wszystkim, na niezwykłą atmosferę jedności i serdeczności towarzyszącą wszystkich przygotowywanym wydarzeniom.

Nasze wspólne dzieło orkiestrowe nie odbyłoby się bez otwartości i szczerości całej rzeczy przychylnych nam osób. Nie sposób wymienić tu wszystkich naszych przyjaciół, wszak część z nich pozostała anonimowa i wspierała nas tylko, albo aż swoją obecnością.

Dziękujemy serdecznie wszystkim absolutnie niezwykłym aktywistom i społecznikom ze Stowarzyszenia Rembertów Bezpośrednio, to dzięki współpracy z Wami właśnie, mieliśmy ogromną przyjemność cieszyć wszystkie nasze zmysły niesamowitymi atrakcjami i występami przeróżnej maści artystów.

Jednak największe nawet dzieło nie odbyłoby się bez bazy lokalowej. Gdyby nie wsparcie Filipa Wojnickiego i jego Sali Bankietowej Rembertów, rembertowski finał WOŚP nie odbyłby się wcale.

Ogromne wyrazy uznania należą się także niezawodnej Fundacji Ochotniczej Grupy Ratowniczej Musso 4×4 za wsparcie medyczne i gotowość niesienia pomocy absolutnie wszystkim potrzebującym lub nie 😍

Dzięki zaangażowaniu Pani Marty Skok, mamy okazję przypomnieć sobie niepowtarzalny klimat tamtego dnia.

Snując wspomnienia, nie możemy się jednocześnie opędzić nad wizjami tego co mogłoby się wydarzyć na kolejnym, 28. Finale WOŚP…tym optymistycznym akcentem, raz jeszcze dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy sprawili, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *