Wyniki Konkursu „Świąteczna figura geometryczna – Anioł”

wyniki-konkursu-aniol2

[ A+ ] /[ A- ]

Z pawdziwą przyjemnością informujemy, że konkurs techniczno-matematyczny „Świateczna figura geometryczna – ANIOŁ” został rozstrzygnięty. Konkurs adresowany był do wszystkich uczniów klas 1-7 szkoły podstawowej. Dziękujemy tym śmiałkom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury niezwykle wnikliwie i rzetelnie oceniło prace. Podstawowymi kryteriami oceny były: samodzielność i staranność wykonania pracy, oryginalność oraz poprawność zdefiniowania figury geometrycznej w przestrzeni.

W czasie świątecznego koncertu, zostały wręczone główne nagrody i pamiątkowe dyplomy. Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

wyniki-konkursu-aniol

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy  nadzieję, że kolejny konkurs w naszej szkole będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *