Historyczny sukces naszych pływaków!

zawody_plywackie_ciechanow_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W dniach 26-28 kwietnia 2019r. uczniowie naszej szkoły wypływali mnóstwo medali na Mistrzostwach Polski Szkół STO w Ciechanowie. Ponadto, szkoła podstawowa uplasowała się na 4. miejscu w klasyfikacji generalnej. Do podium zabrakło nam tylko siedmiu punktów. Gimnazjaliści uplasowali się na 6. miejscu.

Poniżej medaliści i składy naszych drużyn:

Brąz styl grzbietowy: Aleks Wnorowski,

Brąz styl grzbietowy: Julia Marczak,

Brąz styl grzbietowy: Emilka Patera,

Srebro styl dowolny: Szymon Kwiatkowski,

Brąz styl motylkowy: Jakub Małolepszy,

Brąz styl dowolny: Igor Machanek,

Brąz styl zmienny: Jakub Pauszek,

Srebro sztafeta 4×25 dowolnym: Kmieciński Paweł, Machanek Jan, Maciek Malkut, Aleks Wnorowski,

Srebro sztafeta 4×50 zmiennym: Dorota Janiszewska, Amelka Dobosz, Ala Tur, Amelka Sitnicka,

Brąz sztafeta 4×50 zmiennym: Mateusz Sawa, Joachim Kozłowski, Adaś Małolepszy, Bartek Matyja.

Świetne wyniki zanotowali również:

Łucja Tur, Małgosia Makara, Michalina Rybacka, Dominika Horbaj, Kaja Wawińska, Basia Opuchlik, Ola Mazurkiewicz, Ola Korzeniowska, Zuzia Dobosz, Dorota Jarzyna, Michalina Matuszewska, Ania Kmiecińska, Krzyś Orciuch, Szymon Cieślak, Antek Kraus, Olek Żelazo, Aleks Bukowski, Staś Skoniecki, Julia Juszczak, Karol Garczyński, Michał Wilk, Krzyś Żelazo, Michał Borkowski, Krzyś Wilk, Jaś Skoniecki, Jakub Janowski, Dominik Bąk, Piotr Długoszek, Dominika Malkut, Nadia Rendecka, Ola Pawińska, Basia  Ryś, Maria Świtaj, Karol Ejdys.

Damian Rybacki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *