Uroczyste pożegnanie klas kończących naukę w Superszkole

Zakonczenie_8a_8b_III_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Wtorek, 18 czerwca 2019r. obfitował w sinusoidę i karuzelę emocji, począwszy euforii i radości z otrzymanych nagród i wyróżnień w części oficjalnej, poprzez elementy komiczne w części artystycznej a na ogólnym smutnym wydźwięku uroczystości skończywszy. Dziś już żaden uczeń klasy 8a, 8b lub III gimnazjum nie miał złudzeń, nadszedł czas rozliczeń z rozdziałem w życiu, który od lat przyciągał młodzież do Superszkoły. Dziś, wszyscy poczuli wyraźnie, że do ławy szkolnej nie ma już powrotu…

…jednak smutek związany z końcem, jest jednocześnie radością z nowego rozdania, nowych wyzwań, wyborów i, za co trzymamy mocno kciuki, pasma sukcesów.

Świadomi wspólnej przeszłości, bardzo pozytywnie i z nadzieją patrzymy w ich przyszłość. Jeszcze o nich usłyszymy! 🙂

Dziękujemy bardzo Pani Marcie Skok za czas i trud związany z udokumentowaniem tego podniosłego wydarzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *