Podsumowanie Rowerowego Maja

rowerowy_maj_podsumowanie_2019

[ A+ ] /[ A- ]

 

Wyniki w Warszawie.
Udział szkół biorących udział w akcji oceniano, dzieląc je na trzy grupy:szkoły małe liczące do 400 uczniów, szkoły średniej wielkości z ilością 400-700 uczniów i szkoły duże liczące powyżej 700 uczniów. W naszej grupie, czyli wśród szkół małych, udział brało 38 szkół. Głównym kryterium oceny była frekwencja. Nasza szkoła zajęła 11 miejsce z wynikiem 48%. Zwyciężyła SP 318 z wynikiem 72% i uczniowie tej szkoły w nagrodę dostaną rowery.

Nagrody
Indywidualne upominki od organizatora akcji, tzn. bidony, świecące sznurówki i breloczki przyjdą pocztą, zostaną rozdane na godzinach wychowawczych.Najbardziej aktywna z klas otrzyma nagrodę grupową – wycieczkę lub warsztaty. Informacja o tej nagrodzie będzie przekazana przez organizatorów. Największą frekwencję w naszej szkole uzyskała klasa 4a – 74%, a na drugim miejscu jest kl. III -63%.

Nasza szkoła pragnie docenić wysiłek i zaangażowanie pozostałych uczestników. W tym celu podliczyliśmy ilość naklejek za przyjazd do szkoły wypracowanych przez każdą z klas i w tej konkurencji nagradzamy:

Klasę 5a – ilość naklejek 196
Klasę  6 – ilość naklejek 182
Klasę  4b – ilość naklejek 158

Nagroda od szkoły dla tych pięciu wyróżnionych klas to wyjście do kina.

Przypominamy o wakacyjnych bonusach w Fundacji Legii, Hula Kula i Ave Parku, które uzyska każdy uczeń przedstawiający swoją legitymację rowerową z odpowiednią ilością naklejek.

Dziękujemy za udział w akcji!

Aleksandra Adamek i Wiktor Horbaczewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *