Superszkoła Super Pierwszakami silna!

slubowanie_pierwszakow_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

14 października w obiegowej świadomości nierozłącznie związany jest z Dniem Nauczyciela, ale dzisiaj w Superszkole dzień ten minął przede wszystkim pod znakiem ślubowania Pierwszoklasistów. Po miesięcznym pobycie w pierwszej klasie obfitującym w nowe doświadczenia, sytuacje i wyzwania, nadszedł czas na oficjalne przyjęcie do szkolnej społeczności. Podniosłość tej chwili poznać można było po wyraźnym poruszeniu na twarzach naszych najmłodszych uczniów. Skupieni i przejęci, zostali mianowani na uczniów naszej szkoły przez Panią Dyrektor w otoczeniu rodziców, którzy nie kryli wzruszenia. Przypomnijmy sobie te piękne chwile na zdjęciach, które wykonała Pani Marta Skok (dziękujemy!)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *