Superszkoła Super Pierwszakami silna!

slubowanie_pierwszakow_2019_feat

14 października w obiegowej świadomości nierozłącznie związany jest z Dniem Nauczyciela, ale dzisiaj w Superszkole dzień ten minął przede wszystkim pod znakiem ślubowania Pierwszoklasistów. Po miesięcznym pobycie w pierwszej klasie obfitującym w nowe doświadczenia, sytuacje i wyzwania, nadszedł czas na oficjalne przyjęcie do szkolnej społeczności. Podniosłość tej chwili poznać można było po wyraźnym poruszeniu na twarzach naszych najmłodszych uczniów. Skupieni i przejęci, zostali mianowani na uczniów naszej szkoły przez Panią Dyrektor w otoczeniu rodziców, którzy nie kryli wzruszenia. Przypomnijmy sobie te piękne chwile na zdjęciach, które wykonała Pani Marta Skok (dziękujemy!)