Superszkoła + Agaba = obóz językowy Twoich marzeń…

ptak_warsaw_expo_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W niedzielę, 20 października br. Superszkoła zawitała do Nadarzyna, gdzie w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo odbywają się właśnie największe Targi Turystyczne w Polsce World Travel Show 2019. Korzystamy z tej wyjątkowej okazji, aby odwiedzić stoisko naszego ulubionego wystawcy, wieloletniego współpracownika oraz wielkiego przyjaciela naszej szkoły firmę AGABA Edu-Tur specjalizującą się od zarania dziejów w wyjazdach edukacyjnych do Wielkiej Brytanii i nie tylko.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście, to dosłownie 1 dzień po zakończeniu bieżącego roku szkolnego 2019/2020 wyjeżdżamy właśnie z AGABA Edu-Tur na wyjazd edukacyjny do Anglii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *