Międzyklasowy konkurs „Zbieramy plastikowe nakrętki” – 1-szy punkt kontrolny

daj_sie_wkrecic

29 października 2019r. odbyło się w Superszkole pierwsze ważenie zebranych przez klasy nakrętek w ramach międzyklasowego konkursu „Zbieramy plastikowe nakrętki”.

Bezstronna komisja odwiedziła wszystkie klasy, pobrała materiał dowodowy oraz dokonała pierwszego ważenia plastikowych zbiorów. Liczba zebranych nakrętek przyprawiła wszystkich o ból głowy, bowiem łączna waga nakrętek wyniosła 196 kilogramów

Zobaczcie jak uwijali się uczniowie poszczególnych klas i jak skutecznie zaangażowali całe rodziny, sąsiadów i znajomych w nasz konkurs 😍.

Przypominamy, że zgromadzone nakrętki zostaną przekazane „Stowarzyszeniu Dom Rodzina Człowiek”, zaś dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na zakup wózków inwalidzkich.

Kolejne ważenie odbędzie się dnia 26 listopada, powodzenia‼️

nakretki_1_punkt_kontrolny_2019