Zbiórka odzieży dla bezdomnych przedłużona!

[ A+ ] /[ A- ]

Jakiś czas temu ogłosiliśmy zbiórkę odzieży i żywności dla osób bezdomnych, którą zorganizował w naszej szkole jej zeszłoroczny absolwent Michał. Liczba darów przerosłą nasze najśmielsze oczekiwania. Odzieży i żywności było tak dużo, że Michał musiał zorganizować do transportu duży samochód. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za zaangażowanie!

W związku z tak dużym odzewem postanowiliśmy przedłużyć zbiórkę. Zachęcamy do przynoszenia suchej żywności oraz szalików, czapek i rękawiczek, które posłużą osobom bezdomnym.

Oznaczone pojemniki będą stały w holu szkoły do 13 grudnia.

przedłużamy zbiórkę żywności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *